Úvod / Škola / Ze života školy / Dětská karnevalová taškařice aneb akce školního parlamentu

Dětská karnevalová taškařice aneb akce školního parlamentu

V pátek 24.2.2023 uspořádal školní parlament karnevalovou taškařici pro mladší děti naší školy.  Při vstupu byl dětem přidělen lísteček s číslem do soutěže o nejlepší masku. Po zahájení začala pravá karnevalová diskotéka. Někteří tančili, jiní zase chodili ochutnávat dobrůtky z rautu. V soutěži o nejlepší masku 1. místo získala žákyně z 1. A, která za svůj kostým vyhrála krásný dort. Po další taneční vlně se konala soutěž ve dvojicích s nafukovacími balónky. Vyvrcholením celého karnevalu byla pak soutěž „Miss mlska“, aneb soutěž o nejlepší doma vytvořený sladký nebo slaný dezert. Soutěž vyhodnotili členové školního parlamentu. Po vyhlášení následovalo už jen pár posledních písniček, společné focení a loučení se všemi krásnými maskami.

Fotogalerie