I. stupeň

  • Dyslektický kroužek (4. ročník)
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. L. Sychrová
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace I. (1.P)
    Individuální doL. Kadlečková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Logopedická reedukace II. (5. ročník)
    Individuální domluva
    Mgr. N. Ježková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Zábavné knížkohraní (3.-5. ročník)
    Úterý 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. P. Nováková
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Angličtina I. (2. ročník)
    Pondělí 12:35 - 13:20 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 400,- Kč / pololetí

  • Angličtina II. (2. ročník)
    Úterý 13:15 - 14:00 hodin
    Mgr. V. Václavíková
    Cena: 300,- Kč / pololetí

  • Kroužek anglického jazyka (3. a 4. ročník)
    Pondělí 13:00 - 13:45 hodin
    Mgr. M. Hájková
    Cena: 500,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna I.
    Čtvrtek 12:00 - 13:30 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna II.
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Výtvarná dílna III.
    Čtvrtek 13:30 - 15:00 hodin (1x14 dní)
    Mgr. L. Sýkorová
    Cena: 600,- Kč / pololetí

  • Pěvecký sbor (1. stupeň)
    Čtvrtek 13:00 - 13:50 hodin
    Mgr. K. Jílková
    Cena: 300,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her (4. až 9. ročník)
    Středa 14:00 - 16:00 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 100,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

  • Pohybové hry - futsal (4. až 9. ročník)
    Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120- Kč / pololetí

  • Míčové hry I. ve ŠD (1. a 2. ročník)
    Pondělí 13:45 - 14:45 hodin
    Y. Skácelová

  • Míčové hry II. ve ŠD (3. - 5. ročník)
    Pátek 13:45 - 14:45 hodin
    Y. Skácelová

II. stupeň

  • Pohybové hry - futsal
    Čtvrtek 14:00 - 15:00 hodin
    Mgr. R. Sýkora
    Cena: 120,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z ČJ
    Pondělí 7:00 - 7:45 hodin
    Mgr. Z. Grundová
    Cena: 350,- Kč / pololetí

  • Příprava na přijímací zkoušky z M
    Pondělí 14:00 - 14:45 hodin
    Mgr. H. Kasalová
    Cena: 500,- Kč / pololetí

  • Technika a experimenty
    Středa 14:00 - 15:30 hodin (1x14 dní)
    Mgr. Š. David
    Cena: 460,- Kč / pololetí

  • Klub deskových her
    Středa 14:00 - 16:00 hodin
    Mgr. J. Macháček
    Cena: 100,- Kč / pololetí (dotace SBOŠ)

Kroužky AŠSK a jiné

  • Nohejbal
    Středa 15:30 - 17:00 hodin
    p. Stehlík

  • Judo
    Středa 14:00 - 15:00 hodin
    p. Fořt

  • Korfbal
    Pondělí 16:30 - 18:00 hodin

Kalendář akcí pro žáky

po út st čt so ne
1
2
3
Zahájení školního roku
pondělí, 3. září 2018
4
5
6
7
Laser game Brno
třída 5.A
pátek, 7. září 2018
8
9
10
11
Fotografování prvňáčků
10.00 hodin
úterý, 11. září 2018
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Program pro MŠ
Vodní ekosystémy
program 7.A
Žijí s námi ve městě
výukový program 8.A + 8.C
úterý, 25. září 2018
26
Futsalový turnaj
chapci 2. stupně
Vila Tugendhat
třída 9.A + 9.D
středa, 26. září 2018
27
28
29
30
logo esf eu msmt opvk
logo scio - zlatý certifikát
certifikát aktivní škola
logo my jsme fakultni skola pedagogicke fakulty mu
logo certifikat rodice vitani logo zdrava skolni jidelna